KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17526580

nr 1752 6580

Bianca Wallin-Tolnai

(1909-2006)

Oljemålning, Signerad, daterad 1938, Kust Grisslehamn. Olja på pannå, 20x26 cm, yttermått inklusive ram: 28x34

Bianca Wallin-Tolnai, målare född i Rom 1909, död 2006.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 januari 2026
kl 20:17:57

12/1 16:26:38 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bianca Wallin-Tolnai

Läs mer om Bianca Wallin-Tolnai